Malajsie - Federal Villa Langkawi - Malajsie - ostrov Langkawi

Malajsie - Federal Villa Langkawi

Malajsie » ostrov Langkawi

, Hotel starstarstarMalajsie - Federal Villa Langkawi

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:                                                              

Poloha:
Hotelový komplex se rozkládá na jedné z nejkrásnějších pláži ostrova. Resort je obklopen velkou tropickou zahradou, které se rozprostírá až k mořské pláži. 
 

Ubytování:
Hotel Federal Lodge tvoří vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se nacházejí ve dvoupatrových vilách s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV / sat, balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo do zahrady a rychlovarnou konvicí. 
 
Vybavení hotelu:
Hostům je zde k dispozici hotelová hala s recepcí, směnárna, restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, čínská restaurace, bary, karaoke bar, noční klub, kavárna, diskotéka. Hosté mohou využívat všech služeb celého komplexu. Třikrát týdně hotel pořádá grilovací party.Hosté mohou využívat dále veškeré zázemí sousedního hotelu Holiday Villa. 
 
Sport a zábava:
2 venkovní bazény, dětské brouzdaliště, jacuzzi, posilovna, 3 tenisové kurty, squashový kurt a vodní sporty na pláži.
 
Služby:
Snídaně formou bufetu.
(v místě je řada restaurací v příznivých cenách)
  

 

 
 
 "TIP TURISTu" - idealní služby, atmosfera, místo, cena -
 
 

 

*Golf:

1) cca 20 minut jízdy autem je v severní části ostrova 18 jamkové golfové hřiště od designera Landmarks Berhada – The Golf Club Datai Bay. PAR 72, ( http://dataigolf.com )

 

2) cca 40 minut jízdy autem je ve východní části ostrova 18 jamkové golfové hřiště od designera Maxe Wexlera – Gunung Raya Golf Resort. PAR 72, ( http://www.golfgr.com.my/index_e.html )

 

3) cca 25 minut jízdy autem je ve střední části ostrova 18 jamkové golfové hřiště od designera Ghafar Baba – Langkawi Golf Club. PAR 72.

 

 

The Golf Club Datai Bay
The Datai Golf Club Jalan Datai 07000 Langkawi,Kedah Darul Aman

Green Fee

18 holes

9 holes

Equipment rental

Walk in Store

RM 180

RM 130

Golf set RM 30

Putting Course

RM 25

RM 15

Golf Shoe RM 10

Buggy Fee

RM 40

RM 20

 

 

Gunung Raya Golf Resort (18 holes)
Jalan Kisap, Mukim Ayer Hangat, 07000 Langkawi,Kedah Darul Aman.

Green Fee

18 holes

9 holes

Walk in visitors

RM 180

RM 130

Putting Course

RM 25

RM 15

Buggy Fee

RM 40

RM 20

 

Langkawi Golf Club
Jalan Bukit Malut, 07000 Langkawi, Kedah Darul Aman.

Green Fee

18 holes

Walk in visitors

RM 80

Buggy Fee

RM 40

  

 

 

LANGKAWI, ostrov

 

Ostrov na úrovni státu Perlis, administrativně patřící Kedahu. Ve skutečnosti je hlavní ostrov obklopen téměř stovkou dalších ostrovů a ostrůvků - od poměrně velkého Dayang Bunting (Ostrov těhotné panny), až po skalní útvary vystupující příkře z mořské hladiny. Celá oblast připomíná thajskou zátoku Phang Nga - ostatně Langkawi je na hranici, další ostrovy na sever jsou již thajské. Vřele doporučujeme výlet motorovým člunem po ostrůvcích "Island Hopping". Na některých z ostrůvků potkáte v Asii všudypřítomné opičky, které umí být i pěkně "oprsklé", proto pozor na své věci! Byl zaznamenán případ, kdy jedna taková potvůrka ukradla českému lékaři igelitovou tašku, on ji však pronásledoval a opice v pudu sebezáchovy nakonec tašku nechala být. Čin tento byl uznale oceněn místními - dohonit opici v jejím přirozeném prostředí je opravdu heroický výkon! Ostrov Langkawi je "tak akorát", ani příliš malý, ani velký. Najdete zde starší menší chrámy, krokodýlí farmu, Batik village, velké mořské akvárium, vodopády a především překrásné pláže, z nichž ty nejznámější jsou na severu (Datai, Rhu) a na západě (Burau, Pantai Kok, Tengah aj.). Langkawi bývá nazýváno "Ostrovem legend" a tomu je věnována řada místních památek: Hrob princezny Mahsuri, anebo právě "Ostrov těhotné panny" - prý která žena se v jeho sladkovodním jezírku vykoupe, do roka jistě otěhotní… Langkawi je místo výhodných nákupů - celé má status duty-free. Doporučujeme zejména batiku a také produkty přírodní medicíny.

 

 

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.