Malajsie - Berjaya Tioman Beach, Golf - Malajsie - Tioman

Malajsie - Berjaya Tioman Beach, Golf

Malajsie » Tioman

Malajsie/Ostrov Tioman, Hotel starstarstarstarMalajsie - Berjaya Tioman Beach, Golf

Počet termínů:

34 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:                                       

 

Poloha:

Hotelový resort se nachází na ostrově Tioman, přímo na bělostné pláži.

 

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se nacházejí v typických místních bungalovech zasazených do nádherné tropické zahrady a jsou moderně zařízené s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV/sat, telefonem s přímou volbou, minibarem, rychlovarnou konvicí a balkonem.

 

Vybavení hotelu:

Hosté zde mají k dispozici restauraci s mezinárodní i místní kuchyní, bary, prádelnu, směnárnu, možnost pronájmu trezorů, hlídání dětí a obchod se suvenýry.

 

Sport a zábava:

Venkovní bazén, tenisové kurty, golfové hřiště s 18ti jamkami, posilovna, sauna, stolní tenis, jízda na koních, volejbalové a basketbalové hřiště, dětské hřiště a vodní sporty na pláži.

 

Stravování:

Snídaně formou bufetu (možnost polopenze).

 

  

 

Malajsie 

 

Tioman Island Golf Club, je součástí komplexu Berjaya . 18 jamek, Par 72,

Green od R. Freamena. Prvních devět jamek – Seaview - bylo postaveno 1989, druhá devítka – Hillview - byla postavena M. Coatem v r 1992. Obě hřiště jsou velmi malebná ale i náročná, neboť jsou na nich boule, jezírka a bunkery. Začátečníci by si měli sebou vzít více míčků.

Úzké fairwaye, i když je trefíte, tak jsou pěkně tvarované-boulovaté, až vám míček odskočí do spousty vodních překážek, ať už potůčků, rybníčků nebo jezer. Greeny na některých jamkách nejsou příliš velké. Je to test vaší přesnosti, strategie a vůle. Spotřeba míčků je veliká, ale souboj s hřištěm je nádherný a prostor neuvěřitelně malebný. Kolem vašeho míčku klidně projde 1,5metrový varan a vy si, jakoby nic, po té přihrajete na green na jeden put.

Nad hřištěm ční velká několikapatrová klubovna. Na hřišti nepotkáte moc lidí, většinou tak čtyři. Nějaké čekání tu opravdu nehrozí a nic vás tu neruší. Golfisté sem autem nedojedou, tak tu hrají jenom lidé, kteří jsou na dovolené. Doporučuji si určitě vzít bugynu, protože je příliš horko a hrát brzy ráno nebo v podvečer.

S vozítkem se to dá lehce zvládnout a člověk se tak nevyčerpá.

Green Fee i s bugynou se vejde pod 1000 KČ.

Green fee:      Po – Pá 80 RM, So – Ne 100 RM

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.