Maledivy - Paradise Island Resort,Spa (PP) - Maledivy - Severní Male Atoll

Maledivy - Paradise Island Resort,Spa (PP)

Maledivy » Severní Male Atoll

, Hotel starstarstarstarMaledivy - Paradise Island Resort,Spa (PP)

Počet termínů:

279 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:                                                          

POLOHA:
Hotel se nachází přímo na krásné pláži s bílým pískem, cca 15 min. lodí od letiště a hlavního města Male. Výhodou je, že transfery na letiště je možné provádět i v noci vzhledem k relativní blízkosti od letišti.

UBYTOVÁNÍ:
Hotel má celkem 220 pokojů, z toho 40 vodních bungalovů, všechny pokoje mají terasu s lehátky s výhledem na moře, koupelnu, klimatizaci, mini bar, telefon, TV, rádio, sejf a venkovní sprchu.

Superior Beach Bungalow (26m2), propojitelné 2 bungalovy
Prostorný komfortně vybavený bungalow nadosah od pláže.Ložnice s dvoulůžkem nebo samostatná lůžka (možnost jedné přistýlky, druhá na vyžádání), stolem a šatnou, odpočinkovou sedací částí se stolkem.Koupelna s vanou a sprchou, toaletou, bidetem a fenem.Satelitní TV, klimatizace, minibar, IDD telefon.Venkovní velká terasa se sezením. Výhled na moře.

Water Villa (77m2), 2 os.
Prostorný vodní, komfortně vybavený bungalow stojící na chůdách v klidné, tyrkysově zbarvené laguně, nadosah od pláže. Ložnice s dvoulůžkem nebo samostatná lůžka, stolem a šatnou, odpočinkovou sedací částí se stolkem.Koupelna s vanou a sprchou, toaletou, bidetem a fenem.Satelitní TV, klimatizace, minibar, IDD telefon, trezor.Venkovní terasa se sezením a přímým vstupem do moře. Výhled na ocean, západ-východ slunce.

Haven Villa (80m2), 2 os.
Prostorný vodní, luxusně vybavený bungalow stojící na chůdách v klidné, tyrkysově zbarvené laguně, nadosah od pláže. Ložnice s dvoulůžkem nebo samostatná lůžka, stolem a šatnou, odpočinkovou sedací částí se stolkem.Velká koupelna s vanou a sprchou, toaletou, bidetem a fenem.Satelitní TV, klimatizace, minibar, IDD telefon, trezor.Venkovní terasa se sezením a přímým vstupem do moře a jacuzzi. Výhled na ocean, západ-východ slunce
.

Haven Suite (237m2) jedna ložnice, 4 os.
Exklusivní vodní rodinná vila nadosah od pláže, vybavena luxusním nábytkem v nejvyšším standardu. Jedna ložnice s dvoulůžkem, samostatná prostorná obývací část s rozkládací pohovkou, psacím stolem, barem se sezením, šatnou.Dvě prostorné koupelny s vanou, sprchou, bidetem a fenem.Venkovní jacuzzi na terase.Satelitní LCD TV, DVD system v obývací části.Venkovní prostorná obytná terasa s bazenem, sezením a lehátky a přechodem do moře, výhledem na ocean.

Ocean Suite (386m2) dvě ložnice, 6os.
Exklusivní vodní rodinná vila na okraji útesu, nadosah od pláže, vybavena luxusním nábytkem v nejvyšším standardu. Dvě samostatné ložnice s dvoulůžkem, samostatná prostorná obývací část s pohovkou, psacím stolem, barem se sezením, Jídelna a šatna.Dvě prostorné koupelny s vanou, sprchou, bidetem a fenem.Dvě jacuzzi.Satelitní LCD TV, DVD system v obývací části.Venkovní extra velká obytná terasa s větším bazenem, sezením a lehátky a přechodem do moře, výhledem na ocean, možnost servírování na terase.

Pro ubytování ve vyšším standardu nás prosím kontaktujte.


VYBAVENÍ HOTELU:
Resort disponuje veškerým potřebným zázemím ve vysokém standardu služeb. Čtyři restaurace, vinárna-bar, velký bazén se slunečníky, bazén u pláže, obchod se suvenýry, konferenční místnost, servis pro hlídání dětí, knihovna, obchodně-jednací prostory, internet, půjčovna aut. Datai Spa ve čtyřech open-air malajských domech,
masáže, lázeňské centrum Spa, které nabízí výběr z asijských masáží křovinových, obličejových a kosmetických procedur, čerpajících z přírodních produktů, plně vybavenou místnost pro obchodní jednání. Hotelová plachetnice a jachta k dispozici.

SPORT A ZÁBAVA:
Venkovní bazén s vířivkou, fitness, sauna, masáže, tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, squash, Jacuzi, šnorchlování, potápění, jízda na vodním banánu, vodní lyže, půjčovna kánoí a motorových člunů, windsurfing, vodní skútr.

STRAVOVÁNÍ:
Polopenze ( Plná penze nebo All inclusive za příplatek )

 

S NAŠÍM DÁRKEM – PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI ZDARMA –

( Platí pro všechny lety s Emirates )

 

Maledivy

 

Poloha

Severní Male Atol

Vzdálenost od letiště

10 km

Ubytování

220 super delux pokojů, 40 vodnich bung...

Typ transféru

cca 20 minut rychlou lodí

 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.